0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (….) verzameling boeken, handschriften ( ….) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag.
€
40,00
Op voorraad
Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (....) verzameling boeken, handschriften ( ....) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
38058
Categorie:
Overig
Tag:
Boekgeschiedenis
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
EEKHOFF, W.
herkomst
Friesland
Gerelateerde producten
Geschiedenis der kartografie van Nederland, van den Romeinschen tijd tot het midden der 19e eeuw, ‘s- Gravenhage 1947, 127 pag., geb., geïll.
€
58,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
De zestiende eeuw in de Stadsbibliotheek Haarlem, Haarlem 1997, 349 pag., geb., geïll., met stofomslag. ( als nieuw )
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Repertorium Frieslands verleden. Overzicht van tijdschriftartikelen de Friese geschiedenis betreffende. Leeuwarden 1955. Geb., 416 p.
€
40,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Gutenberg Jahrbuch, geb. Vorhanden die Jahre 1930, 1951, 1952, 1961, 1961, 1977, 1980. Preis pro Teil 25 euro.
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Scroll naar bovenzijde