• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (….) verzameling boeken, handschriften ( ….) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag.

€40,00

Op voorraad

Artikelnummer: 38058 Categorie: Overig Tag: Boekgeschiedenis
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

EEKHOFF, W.

herkomst

Friesland

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    Geschiedenis der kartografie van Nederland, van den Romeinschen tijd tot het midden der 19e eeuw, ‘s- Gravenhage 1947, 127 pag., geb., geïll.

    €58,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    De zestiende eeuw in de Stadsbibliotheek Haarlem, Haarlem 1997, 349 pag., geb., geïll., met stofomslag. ( als nieuw )

    €25,00
  • Placeholder afbeelding

    Repertorium Frieslands verleden. Overzicht van tijdschriftartikelen de Friese geschiedenis betreffende. Leeuwarden 1955. Geb., 416 p.

    €40,00
  • Placeholder afbeelding

    Gutenberg Jahrbuch, geb. Vorhanden die Jahre 1930, 1951, 1952, 1961, 1961, 1977, 1980. Preis pro Teil 25 euro.

    €25,00
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Scroll naar bovenzijde