• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag.

€75,00

Op voorraad

Artikelnummer: 43776 Categorie: Overig Tag: Universiteiten & studenten
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

Bom, H.G. zn., G.D.,

herkomst

Utrecht

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    Rechtsbronnen der stad Aardenburg.

    €75,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    De origine, jure, ac utilitate linguae Slavonicae …. Wittenberg Christian Schroedter 1697

    €125,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    Daniel Levi de Barrios als geschiedschrijver van de Portugees-Israelitische gemeente te Amsterdam in zijn ’triumpho del govierno popular’.

    €24,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    Hollaenderbyen og Store Magleby Kirke.

    €30,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Koddige en ernstige opschriften op luifels, wagens, glazen, uithangborden en...Korte levensschets van eenige vermaarde en verdienstelijke Zeeuwen, Middelburg...
Scroll naar bovenzijde