0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag.
€
75,00
Op voorraad
Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
43776
Categorie:
Overig
Tag:
Universiteiten & studenten
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
Bom, H.G. zn., G.D.,
herkomst
Utrecht
Gerelateerde producten
Rechtsbronnen der stad Aardenburg.
€
75,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
De origine, jure, ac utilitate linguae Slavonicae …. Wittenberg Christian Schroedter 1697
€
125,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Daniel Levi de Barrios als geschiedschrijver van de Portugees-Israelitische gemeente te Amsterdam in zijn ’triumpho del govierno popular’.
€
24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Hollaenderbyen og Store Magleby Kirke.
€
30,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Koddige en ernstige opschriften op luifels, wagens, glazen, uithangborden en...
Korte levensschets van eenige vermaarde en verdienstelijke Zeeuwen, Middelburg...
Scroll naar bovenzijde