• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll.

€28,00

Op voorraad

Artikelnummer: 51472 Categorie: Overig Tag: Boekgeschiedenis
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

Hertzberger, M.,

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    Bibliotheek der Nederlandsche geschiedschrijvers, of oordeelkundig overzicht der inlandsche geschiedschrijvers der Nederlanden, van de vroegste tijden af tot den jare 1815. Middelburg 1835. Geb., 608+31 p.

    €190,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    Repertorium Frieslands verleden. Overzicht van tijdschriftartikelen de Friese geschiedenis betreffende. Leeuwarden 1955. Geb., 416 p.

    €40,00
  • Placeholder afbeelding

    Trois textes pré-kempistes du second livre de l ‘imitation, Amsterdam 1941, 116 pag.

    €25,00
  • Placeholder afbeelding

    Gutenberg Jahrbuch, geb. Vorhanden die Jahre 1930, 1951, 1952, 1961, 1961, 1977, 1980. Preis pro Teil 25 euro.

    €25,00
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Ahaggar. Schetsen gemaakt tijdens een reis door de Sahara, 1978-1979.Arnhemsche Couranten, Amsterdam 1892, 148 pag., los en omslag beschadigd.
Scroll naar bovenzijde