0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll.
€
28,00
Op voorraad
Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
51472
Categorie:
Overig
Tag:
Boekgeschiedenis
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
Hertzberger, M.,
Gerelateerde producten
Bibliotheek der Nederlandsche geschiedschrijvers, of oordeelkundig overzicht der inlandsche geschiedschrijvers der Nederlanden, van de vroegste tijden af tot den jare 1815. Middelburg 1835. Geb., 608+31 p.
€
190,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Repertorium Frieslands verleden. Overzicht van tijdschriftartikelen de Friese geschiedenis betreffende. Leeuwarden 1955. Geb., 416 p.
€
40,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Trois textes pré-kempistes du second livre de l ‘imitation, Amsterdam 1941, 116 pag.
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Gutenberg Jahrbuch, geb. Vorhanden die Jahre 1930, 1951, 1952, 1961, 1961, 1977, 1980. Preis pro Teil 25 euro.
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Ahaggar. Schetsen gemaakt tijdens een reis door de Sahara, 1978-1979.
Arnhemsche Couranten, Amsterdam 1892, 148 pag., los en omslag beschadigd.
Scroll naar bovenzijde